• استفاده از ضد آفتاب ها را بايد از سنين كودكي آغاز نمود. زيرا بيشترين زمان در معرض بودن آفتاب در اين سنين رخ مي دهد.
  • استفاده از ضد آفتاب مي تواند از شيوع سرطان هاي پوست بكاهد، اما نبايد استفاده از ضد آفتاب باعث گردد كه فرد مدت زيادي در زير تابش مستقيم آفتاب قرار گيرد و خود را از خطرات اين تابش مصون بداند. پس بهتر است در تابستان و در ساعات 11 صبح تا 5 بهد از ظهر حتي المقدور به مدت طولاني پوست خود را در تابش مستقيم آفتاب قرار ندهيم.
  • بايد حدود نيم ساعت قبل از خروج از منزل ضد آفتاب را بر روي مناطق در معرض آفتاب پوست مانند صورت و پشت دستها استفاده نمود و هر 2 ساعت يك بار آن را تجديد كرد.
  • استفاده از كلاه لبه دار و يا چتر در پيشگيري از اثرات نامطلوب تابش آفتاب بر پوست بسيار موثر بوده و مي توان از آن ها همراه با كرم ضد آفتاب استفاده كرد.
  • از مقدار مناسبي از كرم ضد آفتاب بايد استفاده نمود و لذا بهتر است قيمت ضد آفتاب متناسب با وضعيت اقتصادي فرد باشد تا در مصرف آن امساك نكند.
  • در همه فصول بايد از از ضد آفتاب ها استفاده نمود و استفاده از ضد آفتاب ها منحصر به فصل تابستان نمي باشد.
  • بايد توجه داشت كه قدرت محافظتي ضد آفتاب در برابر هر دو اشعه مضر آفتاب موثر باشد.

فرآورده های ضدآفتاب هیدرودرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده توسط پارس حیان در شنبه 7 آبان1390 و ساعت 15:0 |
اصول استفاده از فرآورده های ضد آفتاب:

بر خلاف تصور بسیاری از افراد که استفاده یک بار در روز از فرآورده های ضد آفتاب جهت محافظت کامل از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش نور خورشید در طی روز کافی بوده و استفاده از این فرآورده ها در روزهای ابری و بارانی ضروری نمی باشد، لیکن عبور اشعه ماوراء بنفش نور خورشید از میان ابرها و حتی در هوای بارانی لزوم استفاده از فرآورده های ضد آفتاب را در کلیه شرایط آب و هوایی سبب گردیده است. میزان استفاده فرآورده های ضد آفتاب نیز از مهم ترین عوامل در اثر بخشی آن ها در حفاظت از پوست بوده و استفاده سخاوتمندانه از فرآورده به طوری که تمامی سطوح فاقد پوشش پوست با یک لایه از کرم یا لوسیون پوشیده شود، سبب محافظت کامل از پوست در برابر اثرات مخرب اشعه ماوراء بنفش و جلوگیری از ایجاد بیماری های پیش بدخیم و بدخیم پوستی می گردد. اکیدا توصیه می گردد جهت ادامه اثر حفاظتی فرآورده نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید قرار دارند مالیده، به خوبی ماساژ داده شده و این عمل هر دو ساعت یک بار تجدید شود. مصرف روزانه ۱۰ - ۱۲ لیوان آب جهت جاوگیری از دهیدراتاسیون پوستی ناشی از قرار گیری در معرض نور آفتاب و استفاده از کلاه لبه دار و عینک آفتابی به منظور جلوگیری از برخورد مستقیم اشعه های مضر نور آفتاب با پوست صورت و پوست حساس ناحیه اطراف چشم ها و جلوگیری از پیری زود رس آن بسیار موثر می باشد. نکته مهم دیگر انتخاب فرآورده های ضد آفتاب دارای فاکتور حفاظتی مناسب و سازگار با نوع پوست افراد می باشد. استفاده از فرآورده های فاقد چربی جهت افراد دارای پوست های چرب و آکنه ای، کاربرد ضد آفتاب های با فاکتور حفاظتی بالاتر از SPF 50 برای افراد دارای پوست های روشن، تحریک پذیر و دارای اختلالات رنگدانه ای و به کارگیری فرآورده های دارای رنگدانه های طبیعی جهت هماهنگی رنگ کرم های ضد آفتاب جهت استفاده بر روی لب ها با توجه به تفاوت ساختار لب ها با پوست صورت مقدور نمی باشد، اکیدا توصیه می گردد جهت مراقبت از پوست حساس و آسیب پذیر لب ها از پرتوهای مضر نور خورشید ۱۵ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور آفتاب از ضد آفتاب لب SPF 40 هیدرودرم بر روی لب ها استفاده نموده و مصرف را هر ۲ ساعت یکبار تجدید فرمایید.


فرآورده های ضدآفتاب هیدرودرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده توسط پارس حیان در یکشنبه 6 شهریور1390 و ساعت 12:6 |

فرآورده های ضدآفتاب هیدرودرم

کرم ضد آفتاب SPF 60 فاقد جاذب هاي شيميايي هيدرودرم با رنگ بژ روشن و بژ تيره مناسب براي پوست هاي خشك و حساس

 

اين فرآورده داراي ۴ ستاره در سيستم اندازه گيري Boots Star Rating مي باشد. (UVA/UVB-Ratio=0.88)

علاوه بر موارد ذكر شده در مورد لزوم مصرف فرآورده هاي ضد آفتاب با فاكتور حفاظتي بسيار بالا (SPF > 50)، استفاده از تركيبات ضد آفتاب بر پايه بازتاب دهنده هاي فيزيكي (Non Chemical) در افراد داراي پوست هاي خشك و حساس اكيداً توصيه مي گردد. استفاده از فرآورده هاي ضد آفتاب داراي جاذب هاي شيميايي در افراد با پوست هاي حساس امكان بروز واكنش هاي التهابي و آلرژيك را در اين افراد افزايش مي دهد، لذا اين گونه افراد مي بايست از فرآورده هاي ضد آفتاب حاوي بازتابنده هاي فيزيكي همچون تيتانيوم دي اكسايد و زينك اكسايد كه داراي خلوص و كيفيت بالا مي باشند، جهت محافظت از پوست خود در برابر اثرات مخرب اشعه ماوراء بنفش نور خورشيد استفاده نمايند. بازتاب دهنده هاي معدني ميكرونيزه بكار رفته در فرمولاسيون كرم ضد آفتاب SPF 60 فاقد جاذب هاي شيميايي هيدرودرم با دارا بودن خلوص بالا و پايداري مناسب در برابر نور خورشيد محافظت كاملي را در برابر اشعه ماوراي بنفش UVA و UVB در افراد دارای پوست خشک و آسیب دیده ایجاد می نمایند. فیلم محافظتی ایجاد شده توسط این کرم در برابر تعریق، شستشو با آب معمولی و انجام فعالیت ورزشی از سطح پوست زدوده نمی شوند. با توجه به شرایط آب و هوایی متفاوت و تنوع رنگ و نوع پوست در افراد مختلف این فرآورده در دو رنگ بژ روشن جهت افراد دارای پوست تیره تر (Skin type III & IV) و رنگ بژ تیره جهت افراد دارای پوست روشن (Skin type I & II) به منظور استفاده مصرف کنندگان محترم به بازار عرضه شده است. عصاره کاکتوس (Cactus extract) موجود در کرم ضد آفتاب SPF 60 هیدرودرم با جلوگیری از آثار مخرب عوامل محیطی بر پوست و افزایش مقاومت آن سبب حفظ طراوت و شادابی پوست می شود. ویتامین C علاوه بر جذب رادیکال های آزاد سبب سنتز کلاژن و در نتیجه افزایش الاستیسیته پوست شده و ویتامین E موجود در این کرم با خنثی نمودن آثار مخرب ایجاد شده توسط رادیکال های آزاد، از پیری زود رس پوست ممانعت می نماید.

وزن خالص: ۵۰ گرم

+ نوشته شده توسط پارس حیان در شنبه 5 شهریور1390 و ساعت 10:57 |

ضد آفتاب لب SPF40 هیدرودرم مناسب برای پوست حساس لب ها

لب ها یکی از محل های نسبتاً شایع بروز سرطان های پوست محسوب می گردند به طوری که در ۴٪ BCC ها و ۸٪ SCC ها لب ها گرفتار می شوند.

ضد آفتاب لب SPF 40 هیدرودرم به شکل موثری سبب محافظت از لب ها در برابر اشعه ماورای بنفش نور خورشید گردیده و از بروز عوارضی نظیر آفتاب سوختگی، خشکی، پیری زودرس لب و سرطان های وابسته به نور خورشید ممانعت به عمل می آورد. این فرآورده، ضد آب بوده و در برابر گرما نیز مقاوم میباشد به همین جهت به هنگام تعریق، شستشو و یا نوشیدن مایعات و همچنین در فصول گرم سال از سطح لب ها زدوده نمی گردد. شی باتر سرشار از ویتامین های A و E می باشد و علاوه بر خاصیت مرطوب کنندگی دارای خواص التیام بخشی و ترمیم کنندگی نیز می باشد. ژل آلوئه ورا موجود در فرمولاسیون این محصول در ترمیم، بازسازی و التیام بخشیدن پوست آسیب دیده در اثر مواجه با تابش نور آفتاب نقش اساسی ایفا می نماید. روغن جوجوبا نیز علاوه بر اثرات مرطوب کنندگی و نرم کنندگی در بهبود و افزایش الاستیسیته و انعطاف پذیری پوست نقش بسزایی دارد.

+ نوشته شده توسط پارس حیان در سه شنبه 1 شهریور1390 و ساعت 11:40 |

فرآورده های ضدآفتاب هیدرودرم

کرم ضد آفتاب SPF 35 فاقد چربی هیدرودرم مناسب برای انواع پوست ها مخصوص آقایان

این فرآورده دارای ۵ ستاره در سیستم اندازه گیری Boots Star Rating میباشد. (UVA/UVB-Ratio=0.93)

با توجه به قرارگیری طولانی تر آقایان در برابر تابش نور آفتاب و آسیب پذیری و شکنندگی بیشتر پوست آنان در مقایسه با خانم ها، تعریق بیشتر آقایان در اثر فعالیت های فیزیکی شدیدتر و همچنین ترشح بیشتر سبوم و چرب تر بودن پوست آقایان در اثر ترشح هورمون تستوسترون، لزوم استفاده آقایان از فرآورده های ضدآفتاب مخصوص و مطابق با ساختار پوست آنان را سبب گردیده است.

کرم ضد آفتاب SPF 35 فاقد چربی هیدرودرم، مخصوص آقایان در برابر نور پایدار بوده و مقاومت بالایی در برابر تعریق و شستشو با آب معمولی داشته و از این رو جهت استفاده به هنگام فعالیت های ورزشی و سایر فعالیت های فیزیکی که با تعریق فراوان همراه هستند بسیار مناسب می باشد. این فرآورده فاقد روغن ها و تری گلیسرید های کومدوژن بوده (Non comedogenic) و از مسدود شدن منافذ پوستی، تجمع چربی، تکثیر و رشد باکتری ها و در نهایت ایجاد آکنه در پوست جلوگیری می نماید.

ترکیب خاص بازتابنده ها و و جاذب های موجود در این فرآورده که بر اساس آخرین دستاوردهای علمی در ساخت فرآورده های مخصوص آقایان انتخاب گردیده است، از پوست آقایان در برابر کلیه طول موج های اشعه ماورای بنفش نور خورشید (UVA و UVB) محافظت می نماید. ژل آلوئه ورا و بیزابولول موجود در فرآورده با کاهش التهابات ناشی از اشعه ماورای بنفش نور خورشید و کمک به فرآیند ترمیم پوستی سبب بهبود ساختار پوست می گردند. ویتامین های C و E موجود در کرم ضد آفتاب SPF 35 فاقد چربی هیدرودرم با تقویت سنتز کلاژن موجب انعطاف پذیری پوست، مهار پیگمانتاسیون، کاهش اثر عوامل نامطلوب جوی بر روی پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک های سطحی در سطح پوست می گردند.

وزن خالص: ۵۰ گرم

+ نوشته شده توسط پارس حیان در یکشنبه 23 مرداد1390 و ساعت 10:16 |

فرآورده های ضدآفتاب هیدرودرم

ضد آفتاب SPF 30 فاقد چربی کرم پودری با رنگ بژ بسیار تیره (برنزه) هیدرودرم مخصوص پوست های چرب و جوشدار

این فرآورده دارای ۵ ستاره در سیستم اندازه گیری Boots Star Rating میباشد. (UVA/UVB-Ratio=0.914)
بازتابنده ها و جاذب های ویژه بکار رفته در این فرآورده از پوست در برابر کلیه طول موج های اشعه ماوراء بنفش محافظت نموده (Broad Spectrum)، پایداری بالایی در برابر نور و گرما داشته و در برابر تعریق و شستشو مقاوم میباشد. روغن های استفاده شده در این فرآورده فاقد اثر ایجاد جوش و حساسیت بوده (Non Comedogenic) و رنگ منحصر به فرد و بسیار تیره این فرآورده مانند کرم پودر عمل نموده، پوشش مناسب و کاملی را برروی جوشها و آکنه های التهابی قبلی ایجاد می نماید و در نتیجه موجب بهبود ظاهر پوست و افزایش زیبایی در افراد دارای پوست های چرب و جوشدار میگردد. عصاره هاماملیس موجود در فرآورده به کمک خواص آنتی باکتریال خود و با جلوگیری از تکثیر باکتری ها مانع بروز جوش های صورت گردیده و به بهبودی جوش های موجود نیز کمک شایانی می نماید. ژل آلوئه ورا و بیزابولول با کاهش التهابات ناشی از اشعه ماوراء بنفش نور خورشید و کمک به فرآیند ترمیم پوستی سبب بهبود ساختار پوست می گردند. لاکتات سدیم نیز با جلوگیری از تبخیر آب از سطح پوست سبب حفظ رطوبت مورد نیاز پوست می گردد. عصاره چای سبز موجود در این فرآورده حاوی آنتی اکسیدان هایی بسیار قوی می باشد که موجب افزایش الاستیسته و خنثی سازی عملکرد رادیکال های آزاد گردیده و به علاوه در بهبودی التهابات و حساسیت های پوستی ناشی از قرار گیری طولانی مدت در معرض نور آفتاب بسیار موثر میباشد. عصاره هاماملیس موجود در فرآورده به کمک خواص آنتی باکتریال خود و با جلوگیری از تکثیر باکتری ها مانع بروز جوش های صورت گردیده و به بهبودی جوش های موجود نیز کمک شایانی می نماید. ژل آلوئه ورا و بیزابولول با کاهش التهابات ناشی از اشعه ماوراء بنفش نور خورشید و کمک به فرآیند ترمیم پوستی سبب بهبود ساختار پوست می گردند. لاکتات سدیم با جلوگیری از تبخیر آب از سطح پوست سبب حفظ رطوبت مورد نیاز پوست گردیده و دکسپانتنول نیز که پیش ساز ویتامین B5 میباشد با کمک به حفظ رطوبت پوست سبب افزایش انعطاف پذیری پوست، مهار پیگمنتاسیون، کاهش اثر عوامل نامطلوب جوی بر روی پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک های سطحی در سطح پوست میگردند.

وزن خالص: ۵۰ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده توسط پارس حیان در دوشنبه 10 مرداد1390 و ساعت 13:25 |

فرآورده های ضدآفتاب هیدرودرم

لوسيون ضد آفتاب SPF30 فاقد چربي هيدرودرم مناسب براي پوست هاي چرب و جوشدار

این فرآورده دارای ۵ ستاره در سیستم اندازه گیری Boots Star Rating میباشد. (UVA/UVB-Ratio=0.94)
بازتابنده هاي فيزيكي موجود در اين فرآورده مانند تيتانيوم دي اكسايد به همراه جاذب هاي پرتوهاي ماوراي بنفش از پوست در برابر كليه طول موج هاي اشعه ماوراي بنفش نور خورشيد (UVA  و UVB) محافظت مي نمايند. اين فرآورده فاقد چربي (Oil Free) بوده و در فرمولاسيون آن از هيچ يك از روغن هاي گياهي و معدني كومدوژن استفاده نگرديده، ضمن آنكه ساير تركيبات آن نيز همگي Non Comedogenic مي باشند و جهت استفاده افراد داراي پوست هاي چرب، جوشدار و مختلط كاملا مناسب و سازگار مي باشد.

لوسيون ضد آفتاب SPF30 فاقد چربي هيدرودرم در برابر نور پايدار بوده و به هنگام تعريق و شستشو با آب معمولي از سطح پوست زدوده نمي شود. عصاره هامامليس موجود درفرآورده به كمك خواص آنتي باكتريال خود و با جلوگيري از تكثير باكتري ها مانع بروز جوش هاي صورت گرديده و به بهبودي جوش هاي موجود نيز كمك شاياني مي نمايد. ويتامين هاي C و E با تقويت سنتز كلاژن موجب انعطاف پذيري پوست، مهار پيگمانتاسيون كاهش اثر عوامل نامطلوب جوي بر روي پوست و جلوگيري از ايجاد چين و چروك هاي سطحي در پوست ميگردند.

ژل آلوئه ورا و بيزابولول با كاهش التهابات ناشي از اشعه ماوراء بنفش نور خورشيد و كمك به فرآيند ترميم پوستي، سبب بهبود ساختار پوست مي گردند. اين لوسيون به راحتي توسط پوست هاي چرب جذب گرديده و با از بين بردن براقيت پوست در افراد با پوست هاي چرب، آكنه اي و مختلط، لايه اي محافظ، زيبا و يكنواخت را بر جاي مي گذارد.

وزن خالص: ۷۵ گرم

+ نوشته شده توسط پارس حیان در سه شنبه 28 تیر1390 و ساعت 10:7 |

فرآورده های ضدآفتاب هیدرودرم

کرم ضد آفتاب SPF30 هیدرودرم مناسب برای پوست های معمولی وخشک

این فرآورده دارای ۵ ستاره در سیستم اندازه گیری Boots Star Rating میباشد. (UVA/UVB-Ratio=0.94)
ترکیبی از جاذب های شیمیایی و بازتابنده های فیزیکی با کیفیت و خلوص بالا در فرمولاسیون این فرآورده مورد استفاده قرار گرفته است. بازتابنده های فیزیکی موجود در کرم ضد آفتاب SPF30 هیدرودرم مانند تیتانیوم دی اکساید و زینک اکساید به همراه سایر جاذب های پرتوهای ماوراء بنفش حفاظت کاملی را در برابر کلیه طول موج های اشعه ماورای بنفش نور خورشید (UVA و UVB) ایجاد می نمایند. این فرآورده در برابر نور پایدار بوده و به هنگام تعریق و شستشو با آب معمولی از سطح پوست زدوده نمی شود. مواد نرم کننده سازگار با پوست های خشک و معمولی به همراه ژل آلوئه ورا و بیزابولول موجود در فرآورده که دارای اثرات شگفت انگیزی در ترمیم پوست های آسیب دیده میباشند، سبب تسکین پوست و بازگشت شادابی، نرمی و لطافت به پوست های خشک و معمولی می گردد. ویتامین های A و E موجود در این کرم با خنثی نمودن آثار مخرب ایجاد شده توسط رادیکال های آزاد مانع از پیری زودرس پوست گردیده و موجب تامین رطوب مورد نیاز پوست نیز میگردند.

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir 

+ نوشته شده توسط پارس حیان در شنبه 25 تیر1390 و ساعت 12:38 |